foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


609 720 580
infore@interia.pl

Pogoda

 

 

Daszki łukowe:


Zaszenia łukowe w całości wykonane są z systemowych profili aluminiowych. Konstrukcja zadaszenia pomalowana jest metodą proszkową a wypełnienie standardowo stanowi poliwęglan komorowy dymny (brązowy). Wypełnienie zadaszenia ( poliwęglan komorowy) osadzony jest w uszczelkach co sprawia, że daczek jest szczelny, konstrukcja zadaszenia jest sztywniejsza i co najważniejsze nie ma wystających małoestetycznych śrub. Dzięki zastosowanu najwyższej jakości materiałów zadaszenia sprawdzają sięrzez wiele lat i przetrwają w różnych warunkach pogodowych. 

Standardowe wymiary zadaszenia: szerokość (A) 160 cm, (B) głębokość 70 cm wysokość (C) 28 cm 

Za dopłatą wykonamy dla Państwa zadaszenia w innym wymiarze 
Wypełnienie zadaszenia: standardowo wypełniamy poliwęglanem komorowy brązowy lub bezbarwny za dopłatą zastosujemy poliwęglan lity, plexi.
Kolor zadaszenia:standardowo lakierujemy na brązowo ( RAL 8017) lub inny zgodny z paletą RAL - K7

 

  daszek abc   daszek lukowy  poliweglan  wzornik

 Ścianki boczne: 


Ściany boczne w całości wykonane są z systemowych profili aluminiowych. Konstrukcja pomalowana jest metodą proszkową a wypełnienie standardowo stanowi poliwęglan komorowy dymny (brązowy). Wypełnienie ścianki osadzone jest w uszczelkach co sprawia, że konstrukcja jest sztywna i estetyczna. 


Standardowe wymiary: wysokość (A1) 60cm x szerokość (B1) 200cm szerokość (C1) 30 cm

Na zamówienie wykonamy ściany w innych wymiarze lub kształcie.

 

   bok     sciana boczna bok1

 Daszki płaskie


Zaszenia płaskie w całości wykonane są z systemowych profili aluminiowych. Konstrukcja zadaszenia pomalowana jest metodą proszkową a wypełnienie standardowo stanowi poliwęglan komorowy dymny (brązowy) lub bezbarwny.

 1362338249054

  Daszki ze stali nierdzewnej


Zadaszenia ze stali nierdzewnej to zadaszenia przeznaczone dla wymagającego klienta. Konstrukcja zadaszenia wykonana jest w całości z stali nierdzewnej 0H18N9 jest to stal która nie koroduje. Szlifowana powierzchnia dodatkowo podkreśla jakość i estetykę zadaszenia.Zadaszenia wykonane z takiej stali bardzo estetycznie wyglądają na nowych budynkach  o nowoczesnym kształcie. Zadaszenia ze stali nierdzewnej mogą zostać wypełnione szkłem VSG , poliwęglanem litym lub poliwęglanem komorowym.

dasz szkl dasz szkl2dasz szkl3

 Daszki stalowe


Zadaszenia ze stali zwykłej to zadaszenia o takiej samej konstrukcji co zadaszenia ze stali nierdzewnej. Znaczącą różnicą tych zadaszeń jes materiał z którego są wykonane. Zastosowany materiałtał to stal konstrukcyjna, która jest tańsza od stali nierdzewnej. Zadaszenia wykonane w tej technologi muszą zostać pokryte farbą ochronną. Nasza firma pokrywa takie elementy lakierem nakładanym metodą proszkowego. Kolor zgodny z paletą RAL

daszek stal   daszek stal1 daszek stal2

 Daszki balkonowe


 

 

 

 

 

 

 

.